0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Заден Заштитник На Багажникот Заден Капак На Багажникот За Додаток За Автомобил Заден Багажник Заштитник Против Гребење Алуминиумска Легура Погодна За Бранител -

Заден Заштитник На Багажникот Заден Капак На Багажникот За Додаток За Автомобил Заден Багажник Заштитник Против Гребење Алуминиумска

DEN 1023.84
Достапно.

Од стока

заден заштитник на багажникот заден капак на багажникот За додаток за автомобил Заден Багажник Заштитник Против Гребење Алуминиумска Легура Погодна За Бранител 2020-2021 спецификација : Тип На Артикал : Заден Багажник Анти-Гребење Материјал За Покривање : Алуминиумска Легура : Стап-Опрема : Одговара За Бранител 2020-2021 Список На Пакети : 2 х Заден Багажник Анти-Гребење капак против гребење на багажникот, погоден За бранител 2020-2021 Година. Висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, висока јачина, антикорозија и издржлив. Инсталацијата е едноставна и не бара комплицирани операции. Софистицирана изработка, стилска и дарежлива, совршена за украсување на багажникот. инсталираната површина од гребнатини и оштетувања, сигурен за употреба.

За производот

Купувачите избираат и