0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн

Рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн

DEN 383.84
Достапно.

Од стока

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 10мм рамен црн циркониумски прстен со мелен келтски дизајн : овој уникатен келтски венчален прстен е издржлив.

За производот

Купувачите избираат и