0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машка машка камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машка машка камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Realtree Max 4 Mens 7mm Camo Camo Wedding Band е дизајниран специјално за машката рака и е идеален начин да ја покажете вашата вечна loveубов кон тој посебен некој во вашиот живот. Изберете го прстенот што најдобро одговара на вашиот стил и личност. Изработени само во најдобрите материјали, овој свадбен бенд од не'рѓосувачки челик ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Willе го сакате уникатниот, сложено детализирање на надворешната страна на групата што ја прави оваа ставка толку уникатна и пожелна. Лесно е да се одржи, како и да се оцрни отпорни, издржливи, хипоалергични и достапни. Свадбениот прстен на Камо Камо со полирани рабови и вклопувањето на лукс удобност е исто така едноставен за отстранување. Realtree Max 4 Машка Камо Камо 7мм Не'рѓосувачки челик свадбена лента со полирани рабови и лукс удобност вклопување : совршен прстен за секоја пригода. Inlay Inlay со Realtree ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Изградба на венчавки од не'рѓосувачки челик. Лесно за одржување, оцрнување отпорен, издржлив, хипоалергичен и достапен. Делукс удобност одговара за дополнителна удобност на носителот. Лесен за отстранување. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Научи повеќе.

За производот

Купувачите избираат и