0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато цветниот дизајн на зрачење на збир на невестински збирки

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант 14KT Бело злато цветниот дизајн на зрачење на збир на невестински збирки

DEN 13120.00
Достапно.

Од стока

Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Полиран на брилијантен сјај, овој класичен невестински сет ќе биде совршен начин да го започнете вашето патување до среќно некогаш. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Изработено во 14 KT бело злато. Дијаманти. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Април Април. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Ширина на опсегот : 3,7мм.Изразувајте ја својата loveубов и ветување за заедништво со овој пенлив миабела дијамантски цветен дизајн, групен комплет за невестински хало.

За производот

Купувачите избираат и