0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Акица-Нордиска Крв-Винил

Акица-Нордиска Крв-Винил

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Акица-Нордиска Крв (ВИНИЛ НОВА)Етикета : Болнички Продукцииформат : Датум На Издавање : 10 Јануари 2020 година не. на Дискови : 2 UPC : 843563122334 Track Диск 1 : 1 албум. Вовед (2 : 36)2. Борете Се Назад (4 : 19)3. Фронтиер (5 : 16)4. Нордиска Крв (6 : 38)ДИСК 2 : 1. Во Битка (6 : 56) 2. До Победата (2 : 25)3. Природата На Мојата Земја (5 : 49)Диск 3 : 1. Крај (10 : 27)Диск 4 : 1. Фронтиер (3 : 29)2. Ода На Минатото Време (4 : 18)3. Синови На Слободата (5 : 20)4. Д. Кој Е Бестрашен (3 : 38)5. Митско Потекло (4 : 52) Акица - Нордиска Крв-Винил Издавачка Куќа : Музика На Винил. Музички Жанр : Поп.

За производот

Купувачите избираат и