0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чет Бејкер-Пее Тоа Може Да Ви Се Случи-Винил

Чет Бејкер-Пее Тоа Може Да Ви Се Случи-Винил

DEN 576.00
Достапно.

Од стока

Ограничено издание премија со висока дефиниција 180гм винил ЛП потиснување на овој класичен џез албум. Првично издадена на винил, тековната популарност на притискањата и репресиите на ЛП ја обезбеди долговечноста на овој формат во годините што доаѓаат. Џез Восок Евиденција. 2009. Чет Бејкер-Пее Тоа Може Да Ви Се Случи-Винил.

За производот

Купувачите избираат и