0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Риба Мамки Реален Изглед Мазна Површина Светла Боја Солза Отпорни Еко-пријателски Зголемување Риба Стапка Силиконски Флексибилни Мека Лоуч Форма Риболов Наведув?

Риба Мамки Реален Изглед Мазна Површина Светла Боја Солза Отпорни Еко-пријателски Зголемување Риба Стапка Силиконски Флексибилни

DEN 208.64
Достапно.

Од стока

Опис : Карактеризирани со светли бои, живописни очи и реален изглед, овие бионички меки мамки имаат способност лесно да привлечат бас, пастрмка, костур, перде и разни видови риби. Со користење на риба наведуваш, тоа ќе го направи риболов полесно.Дизајнирани со многу одлични карактеристики, како што се флексибилни, супер меки и отпорни на абење, овие бионички меки мамки ви носат поголема погодност за рибите. И повеќе, можете да го користите за долг период на time.It изработен е од силиконски материјал.Должината на овој производ е 7 см.Овој производ е совршено погоден за риболов, риболов и многу повеќе.Име на ставка : Риба Мамка Материјал : Силиконски Карактеристики : Еколошки, Реални, Практични, Долготрајни Детали За Големина : Должина : 7см/2,76"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 3 х Риба Мамки Риба Мамка Еко-пријателски, Реални, Практични, Долготрајни. Спортски Производи Риболов Мамки,Мамки И Муви Пливање. Изграден е од силиконски материјал. Должината на овој производ е 7 см. Овој производ е совршено погоден за риболов, риболов и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и