0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Даива Ја Неко Масти

Даива Ја Неко Масти

DEN 276.80
Достапно.

Од стока

Соработка помеѓу две од врвните компании во рибарската индустрија, Дебелиот Црв Даива Јамамото Неко им дава на риболовците неспоредливи перформанси. Комбинирање На Даива?прецизни детали со Јамамото?легендарната мека пластика, Масниот Црв Неко има дебело тело слично на телото На Јамамото Сенко и исто така е опремено со луковична опашка, која обезбедува уникатно, треперливо дејство. Одличен избор риболов бестежински, исто така е апсолутно смртоносен На Неко Платформа со тежина на ноктите во главата. Опремата Неко е секогаш одлична опција за финесен риболов. Додека повеќето риболовци користат црв без тежина, тежината на ноктите во Опремата Неко им дава можност на риболовците да користат потешка опрема и да стигнат до рибите во подлабока вода, каде што се само бестежинските црви?практично за рибите. Достапен во низа познати бои На Јамамото, Дебелиот Црв Даива Јамамото Неко е уште една легендарна мамка во изработката. 5 " Црна w Сина Снегулка.

За производот

Купувачите избираат и