0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мекиот Риболов Мами Вештачки Мамки Вкус На Пченка Лебдечки Потопен Мамка

Мекиот Риболов Мами Вештачки Мамки Вкус На Пченка Лебдечки Потопен Мамка

DEN 1919.84
Достапно.

Од стока

Карактеристики : * Сосема нов И висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* Самостоен мирис на пченка, одличен ефект на привлекување риби во вода* поставената кутија е мала и лесна за носење, издржлива и рециклирана * достапни Се потопни и пловечки типовиспецификација : * Материјал : пвц (потопен), ТПЕ (лебдечки)* Боја : Мешана Боја (Како Што Покажуваат Сликите)* Големина : Прибл. 1 см (Како Што Покажуваат Сликите)* Тежина : Околу 0,3 g/pcs Package вклучува : 200 x Мек Риболов Луренота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален. Самостоен мирис на пченка, одличен ефект на привлекување риби во вода. Поставената кутија е мала и лесна за носење, издржлива и може да се рециклира. Достапни се потопни и пловечки типови Спецификација : .

За производот

Купувачите избираат и