0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор пред осветлувањето 7,5 'Ковингтон ела вештачка новогодишна елка, чисти светла

Време на одмор пред осветлувањето 7,5 'Ковингтон ела вештачка новогодишна елка, чисти светла

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Вистинско задоволство на Јулетид, пред-осветлениот период на празник пред 7,5ft Ковингтон Брз сет® FIR нуди безгранично чудо и чудо. Оваа шармантна вештачка елка има 1073 совети за гранки кои се воодушевени со црвени бобинки, пинекони и цветање на снежното дружење. 500 пред-строги чисти мини-светла додаваат пенлив амбиент. Иновативниот систем за автоматско осветлување на Fight® и претходно прицврстените гранки за шарки прават поставени без напор. Спомените за размена на подароци околу ова уникатно и суперлативно дрво ќе траат цел живот. Време на одмор Пред-затегнување 7,5ft Covington Брзо поставување елка е новогодишна елка • 1073 Совети за гранки • 500 пред-строги чисти мини-светла • Пред-прицврстени шарки гранки за лесно поставување • Дополнителна цврста гранка • Вклучен штанд.

За производот

Купувачите избираат и