0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ли Женски Плус Големина Ултра Лу Долго Директно Жан

Ли Женски Плус Големина Ултра Лу Долго Директно Жан

DEN 558.40
Достапно.

Од стока

Ли Женски Плус Големина Ултра Лукс Долг Директно Жан/Б>Ли Ултра Лукс Правите фармерки го претвораат секој тротоар во вашата лична писта. Мазниот појас и правото отворање на нозете ги прават овие тенки фармерки омилени за викендот. Направени со врвна ткаенина за истегнување, овие фармерки никогаш не ја губат својата форма и се движат со вас за дополнителна флексибилност. Достапно во продолжени големини до 30 W.Облечете се нагоре или надолу со вашите омилени блузи и маици. Тенок фит. Права нога. Мазна фит појас. Премиум ткаенината се движи, се протега, се наведнува и никогаш не ја губи својата форма. 31 " инсеам. Достапно во големини 16 W-30 W. 83% Памук, 14% Полиестер, 3% Спандекс. Стил# 103188258.

За производот

Купувачите избираат и