0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Мерцедес-Бенц Р-Класа 2006-2012, Серија КАГУ

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Мерцедес-Бенц Р-Класа 2006-2012, Серија КАГУ

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

3Д Макспајдер МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Р-КЛАСА 2006-2012 КАГУ ГРЕЈ Р1-3Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата КАГУ За Сите Временски Услови се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : Кагу. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

За производот

Купувачите избираат и