0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Подмолен Пријатели Бебе Девојка Памук Долги Ракави Боди 5pk, Пеперутка, 12-Месеци

Подмолен Пријатели Бебе Девојка Памук Долги Ракави Боди 5pk, Пеперутка, 12-Месеци

DEN 351.84
Достапно.

Од стока

Подвижни Пријатели боди со долги ракави се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Подвижни Пријатели Бебе Девојка Памучни Боди со Долги Ракави 5pk, Пеперутка е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност. 100% памук.

За производот

Купувачите избираат и