0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лументо Жени Кафтан Одмор Кратки Фустани Лабава Цветни Печатење Летна Плажа Сарафан Хавајски Рушен Мини Фустан

Лументо Жени Кафтан Одмор Кратки Фустани Лабава Цветни Печатење Летна Плажа Сарафан Хавајски Рушен Мини Фустан

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн-Мини Фустан На Вратот На Екипажот, Краток Фустан Со Кратки Ракави, Фустан со Цветен Принт На Бохо, Сарафан на Плажа, Фустан Со Висок Струк, Трендовски и Елегантен.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

За производот

Купувачите избираат и