0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фустан Мода Нов Репер ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан На Плажа Без Ракави О Миди Фустан На Вратот Секојдневен Сарафан Зелен М

Фустан Мода Нов Репер ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан На Плажа Без Ракави О Миди Фустан На Вратот Секојдневен Сарафан Зелен М

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци.04" 64-80см/25. Совршен долг фустан за секојдневен, плажа, секојдневно носење и семејни собири. Опис : Полиестер, мек материјал, лесен и удобен, фустан во плакарот, лесно може да се облече нагоре или надолу, удобен за носење, може да се носи цел ден. Ова зависи од други физички променливи, на пр. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Ова зависи од други физички променливи, на пр.

За производот

Купувачите избираат и