0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Летни Фустани За Жени Бохо Ракав Долг В-Врат А-Линија Цветни Одмор Фустан Греј Л

Женски Летни Фустани За Жени Бохо Ракав Долг В-Врат А-Линија Цветни Одмор Фустан Греј Л

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

`+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. €Карактеристики : краток Фустан со цветен Принт, V-Врат,ракав со пеперутка, Здолниште Со Нивоа,Кратка Должина И Секојдневен Лабав Стил, вистинска силуета на обвивка комплетна,Висока Ниска Линија На Полите, Летни Макси Фустани,Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени, Лелеав Фустан Со Раб. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Внимание : Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. Носете го и ќе бидете полни со шарм!.Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Бохо 3/4 Ракав Долг В-Врат А-Линија Цветен Одмор Фустан Сива Л.

За производот

Купувачите избираат и