0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски кошула без ракави со ракави

Време и време женски кошула без ракави со ракави

DEN 367.68
Достапно.

Од стока

Светло и воздушно во мека мешавина од лиоцел и постелнина, оваа кошула надолу од време и TRU ве одведува без напор во текот на денот. Дизајнот без ракави со полите на кошулата е ладен и обичен изглед кој парови со вашите омилени шорцеви, тексас и каприс. Исклучиво на. Материјал : 53% постелнина/47% lyocell ,. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : без ракави. Ockебови : 1 џеб за лепенка на градите. Карактеристики : лесна, текстурирана ткаенина; капка јарем во грб; Кошула полите. Време и време женски кошула без ракави на ракави.

За производот

Купувачите избираат и