0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Кошули Со Боја Печатени Кошули Падот На Ракавите За Жени Лабави Секојдневни Графички Маици Пуловер На Вратот На Екипажот Врвни Туники Блузи

Женски Кошули Со Боја Печатени Кошули Падот На Ракавите За Жени Лабави Секојдневни Графички Маици Пуловер На Вратот На Екипажот

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

О : Дали Маичката се намалува и апчиња откако ќе се измие?Б : според нашите многубројни експерименти,Нашата Маица нема да се намали или да се натрупа.Миењето со слични бои ќе ја зголеми издржливоста на облеката. плус големина блузи, жени плус големина блузи, плус големина блузи жени, плус големина блузи, црвени врвови за жени, женски возбудлив врв, женски туника блузи, женски велигденски блузи, велигденска блуза, клуб блузи за жени,плетени врвови за жени,црна женска кошула,бела маица,маица без ракави,жени излегуваат блузи, женски кошули врвови. рафл ракав блузи жени, пролетни кошули жени 2023, пролетни врвови жени 2023, пролетни блузи жени 2023, женски пролетни врвови 2023, пролетни туники жени 2023, трендовски врвови жени 2023, облечени врвови вечерна облека, памучни маици жени, памучни туники врвови жени, летни модни жени 2023,слатки пролетни врвови жени. Не е прилепливо, што го прави совршен за работа, канцеларија или излегување. НЕ избелувајте.3/4 ракави блузи за жени лето, 3/4 ракави блузи за жени, 3/4 ракави маици за жени, 3/4 ракави блузи, 3/4 ракави кошули за жени,3/4 ракави фустан,3/4 ракави блузи за жени, 3/4 ракави маици за жени. Разновиден и трендовски - совршен за пролет и лето, овој бохо врв може да биде поврзан со фармерки, шорцеви или здолништа за различни изгледи.О : дали бојата ќе избледи во облеката ?Б : според резултатите од нашата истрага по продажбата на клиентите,во моментов нема случај на избледување на ткаенината. Висококвалитетни ткаенини и едноставен дизајн ќе ви донесат добро искуство со носење. Овој Врв е Стилски и Разноврсен, Спарувајќи го Со Речиси Сите Панталони и Додатоци. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење со ладна вода.

За производот

Купувачите избираат и