0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Туника Блузи Долги Ракави Женски Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Божиќ Печати О Вратот Маица Долг Ракав Обичните Блуза В?

Туника Блузи Долги Ракави Женски Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Божиќ Печати О Вратот

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

✿ ✿Ве молиме погледнете ја табелата со големини лево,пред да нарачате.Совети : Големината На Амазон не е нашата големина. Благодарам. ❀ Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, ткаенината има малку истегнување,мека лесна качулка удобна за носење. дуксер писмо печатени пуловер писмо дуксер долг ракав екипажот вратот дуксер долг ракав падот врвот долг ракав падот блузи дуксер за жени симпатична печатени дами дуксери блузи солидна боја екипажот вратот вратот пад кошули дуксер врвот кошула дуксери пуловер тинејџер круг вратот скокач пуловер дуксер жени симпатична графички ревер дуксер жените падне дуксер графички жени писмо печатени дуксер жени долги ракави писмо печатени жени. Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложување, ладење на проветрено и ладно место, не изложувајте на сончева светлина за да избегнете избледување. женски плус големина зимски палто раб јакна жени кратки ракави пилинг јакни за жени палта за жени бели ситни јакни за жени женски руно јакна жени Пуфер - јакна фустан палта за жени формална тенка Пуфер - јакна женски зимски палта за жени долга должина кафеава јакна жени маскирана наметка за жени јакни од 80-тите години јакна долга црна јакна за жени фустан палта јакни за жени модна работа кожени јакни за жени женски дами дожд јакни водоотпорен со качулка. ❀ Почитувани Убави Жени, ве молиме запомнете проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една~две големини поголеми. Дуксери за ноќта На вештерките За Жени Плус Големина Дуксери Со Копчиња За Џемпери Женски Дуксери Против Вратот Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Копчиња Дуксери Дуксери Со Туника Врвови Со Долги Ракави Блузи Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Дуксер Со Качулка Секојдневни Дуксери За Жени Дуксери Со Копчиња За Жени, Дуксери Со Долги Ракави Со Долги Ракави Копче за пуловер Горе врвови Со Џебно Копче Надолу Дуксери За Жени, Дуксери Со Копчиња За Џемпери.

За производот

Купувачите избираат и