0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи женска меморија од пена од пена

Атлетски работи женска меморија од пена од пена

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Дали некогаш сте посакале да можете да шетате по перници цел ден? Сега можете да ја направите реалноста со атлетските дела женска меморија за пена од пена од пена. Само погледнете ја големината на таа неверојатно мека меморија за пена од пена! За разлика од ефтиниот, еднократна пар на флип -апостолки, овие сандали се великодушно поставени и дизајнирани да одговараат на уникатните контури на стапалото, додека цврстата, но флексибилна надворешна плоча на ЕВА, исто така, може да смести широк спектар на форми на нозе. Овие удобни сандали се одлични за трчање на работи, ладење и релаксирање по тренингот, одење на авантура на плажа или само се приближуваат низ куќата. Тие се достапни во разновидни бои за да ја надополнат вашата обична гардероба за топло време. Атлетик работи женска меморија пена од пена од сандала : 100% ПУ го горниот. 100% Ева надворешна плоча. Сандали од грло. Дебела меморија за пена. Достапно во разновидни бои. Избришете чисто со крпа.

За производот

Купувачите избираат и