0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Патување Колекција Жени Зетија Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Сандали

Патување Колекција Жени Зетија Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Сандали

DEN 222.24
Достапно.

Од стока

Сандалата Зетија Од Колекцијата Патување е дефиниција за едноставно шик. Нивната луксузна веганска кожа, стил на слајд, изопачен детал за јазол и отворен кружен прст ќе ве задржат во новата со сите стилски трендови. Овој стил на мила сигурно ќе ги направи вашите стапала удобни со нивната влошка од пена од 4 мм tru comfort и затворање со лизгање. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

За производот

Купувачите избираат и