0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Здцдцд Женски О Врат Цртан Филм Со Долг Ракав Печатен Тенок Фустан Божиќен Фестивал

Здцдцд Женски О Врат Цртан Филм Со Долг Ракав Печатен Тенок Фустан Божиќен Фестивал

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Карактеристики : . Главен Материјал : Полиестер. Ткаенина : Растеглива,Мала тежина,Мека допрена. Популарни Елементи : Печатење. Повод : Секојдневно, Работно Место,Секојдневен. Стил : Секојдневен . Должина : Редовно. Деколте : О Вратот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Шема : Печати. Сезона : Пролет и Aut. Големина : С, М, Л, ХЛ. Нега На Облека : Рачно Перење,Машинско Перење. Забелешка : ве Молиме погледнете ги деталите за нашата големина пред нарачката. Тоа е големината за оваа ставка. Женски Фустан. Должина На Коленото. Цртан Филм Печати. Тенок Фит. Модерен и Секојдневен. Жените, О Вратот, Долг Ракав,Цртан Филм Печатени,Тенок Фустан,Божиќ, Фестивал. Погоден за работа, дом, одмор, плажа, забава.

За производот

Купувачите избираат и