0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст В-Врат Краток Ракав Фит И Одблесокот Фустан До Колена Половината Фустани Кафеава М

Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст В-Врат Краток Ракав Фит И Одблесокот Фустан До Колена Половината Фустани Кафеава

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

[Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. И многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор.

За производот

Купувачите избираат и