0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Облечи Мода Нов Репер ХИМИВЕЈ Женски Летен Маица Фустан Секојдневен Лабав V Боја На Вратот Блок Фустани Со Кратки Ракави Сива 3XL

Облечи Мода Нов Репер ХИМИВЕЈ Женски Летен Маица Фустан Секојдневен Лабав V Боја На Вратот Блок Фустани Со Кратки Ракави Сива

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Можете лесно да одговарате на различни чевли и додатоци за да ги исполните сите ваши начини на појавување.Женски Лето Маица Фустан Повик Лабава V Боја На Вратот Блок Кратки Ракави Фустани ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.06" должина : 88см/34.27" должина : 86см/33.46"големина : м сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 94см/37.43" Ракав : 21СМ/8. Женските фустани одговараат за женски женски фустани со кратки ракави се особено погодни за оние кои сакаат убавина.16" ПОЛОВИНАТА : 98см/38.87" ДОЛЖИНА : 85СМ/33. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Ракав Должина XXXL 16 20 46 110cm/43. Разноврсна : лабавиот фустан од резервоарот за вратоврска е совршен за облека за дневна облека, ноќна кошула или како врв од туника, мини фустан со Маица, а исто така можете да се врзете како јазол напред за да добиете трендовски изглед} подароци : Убава кошула за спиење со вратоврска е многу убаво да фотографирате, прекрасни подароци за себе, девојка, мајка, ќерка или пријател информации За Производот : Пол : Должина На Жените : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневен,Секојдневен И рачно перење и машинско Перење е во ред пакетот вклучува : фустан од 1 парчиња ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа.86" ракав : 20см/7.25"големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 БИСТА : 102СМ/40.

За производот

Купувачите избираат и