0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пуловер Дуксер Жени Дами Со Качулка Врвни Блузи Печатена Кошула Печатени Со Долги Ракави Спојување Долг Мек Дуксер

Пуловер Дуксер Жени Дами Со Качулка Врвни Блузи Печатена Кошула Печатени Со Долги Ракави Спојување Долг Мек Дуксер

DEN 351.84
Достапно.

Од стока

44" Должина : 96cm/37.Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Содржина на зимски производи : 1 х жени топзип Нагоре Женски Дуксери За Жени Пуловер Симпатична Качулка За Жени Симпатична Леопард Врвови Жени Топ Големина табела : . Жена Дуксер Женски Дуксери Дуксери Дуксери Пуловер Качулка Жени плус облека. Стил на дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Дами Со Качулка Врвна Блуза Божиќна Печатена Кошула Со Долги Ракави Печатена Спојување Долга Мека Божиќна Дуксерка Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Мода Ве Прават Попривлечни Женски Дуксери Со Туника Графички Дуксери Женски Лесни Дуксери Со Женски Дуксери Долги Дуксери Од Руно. Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,без Брчки Женски Дуксери Со Качулка Пуловер Удобни Женски Дуксери За Спортски Дуксери За Жени Дуксери Со Долги Ракави Жени Со Патент Предна Качулка. Материјал : Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И Е Многу Мек, Удобен, Еластичен, Лесен И Одговара На Вашата Кожа.58" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 97cm/38.80"Големина : M Биста : 98cm/38.19"Големина : L Биста : 102cm/40. Големина : S Биста : 94cm/37. Зип Туника Дуксер Дуксер Дуксер Дуксер За Спиење Дуксер За Женски Женски Дуксер Со Прилепувања. Услуга : Нашите Врвови Користат Мека и Удобна Ткаенина Ако Имате Било Какви Прашања Како Боја, Големина и Квалитет, Можете Слободно Да Не Контактирате ,ние ќе ви Помогнеме Во Ен Погодно време.

За производот

Купувачите избираат и