0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на затегната половината на половината на јуниорите

Без граници на затегната половината на половината на јуниорите

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Мекото, спортско и вистинско богатство за вашата обична гардероба, без варсити на границите на границите го одржува вашиот стил на атлетство на точка. Супер-мека и опуштена, лизгајте го овој врв со фармерки и патики и добро сте да одите. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж со прицврстен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со вградени манжетни и варсити ленти. Ockебови : Предна торбичка. Карактеристики : Еластична полите со врзана вратоврска. Врза на половината на половината на јуниорите од без граници.

За производот

Купувачите избираат и