0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Collectionенска колекција на списанија Деми, посочи пети на пети пети, карирано рачно изработено м

Collectionенска колекција на списанија Деми, посочи пети на пети пети, карирано рачно изработено м

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Колекцијата на ournournee Demmi Poinked Booled Bootie е силуета што паѓа на вилицата што ќе сакате да ја додадете во вашиот плакар. Овој чизми на глуждот со аголен влез на стапалото е повеќе од доволно за да ја засили секоја облека. Феации и придобивки од Zipper Fabric Lining Paded Insolemanmade Outsole College Collection. Повод : Обичен. Големина : 11. Материјал : Човек направен. Боја : сива. Гингам. Подигање. Bootie. Подложен. Поштенски. Висина на пета : 3.5. Тип на пета : Стилето.

За производот

Купувачите избираат и