0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Brinley Co. Co. upенски чипка за чипка со велур со изречена потпетица

Brinley Co. Co. upенски чипка за чипка со велур со изречена потпетица

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Додадете шик обувки во вашата колекција со овие Faux Suede Bueties од Brinley Co., во кој има мек, Faux Suede Uper што го истакнува дизајнот на чипка, овие чизми, исто така, покажуваат и наредена бујна пета за модерна привлечност. 2 ”наредени блок -потпетици; Платформа : .5 ”. Висина на вратилото : 6 ”. Горна чипка. Фаукс велур. Повлечете го јазичето на грб. Подготвено стапало. Совршен подарок за неа. Вештачки материјали. Место чисто. Увезени. Faux Suede чипка за чипка за жени од Brinley Co.

За производот

Купувачите избираат и