0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Madden NYC женски Lug Sole Platform Booties

Madden NYC женски Lug Sole Platform Booties

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Подигнете го изгледот со оваа платформа Bootie од Madden NYC. Елегантен и стилски со мека истегнување горната избалансирана од еден бучен ѓон ѓон, лесно се спарува со кој било изглед, од најновите панталони со широко нозе до вашите омилени фармерки за подигање. Се одликува со страничен патент на Instep за лесно вклучување и исклучување. Материјал : Горна/надворешна плоча : полиуретан; Outsole : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Инсол од пета за висина на пета за удобност; Флексибилна надворешна плоча. Bootsенски браќа на платформата на жените од Мадден Cујорк.

За производот

Купувачите избираат и