0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Блуза на вратот на женски цвеќиња од вратоврски

Блуза на вратот на женски цвеќиња од вратоврски

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Chuftенски цветни вратоврска манжетни 3/4 ракави квадратни врат блузини цветни отпечатоци и карактеристични бои прават стилска изјава. Овој врвен цветна шема доаѓа во светло сина боја, а границата со квадратното деколте за изглед на гроздобер инспириран што ќе го сакате. Носете го овој врв со фармерки и сандали. 95% полиестер 5% спандекс. Квадратно деколте. 3/4 ракав. Врзани манжетни. Цветен принт. Blенска блуза. Машинско миење ладно однадвор. Моделот носи во големина xs (висина : 5'6 ", градите : 31 1/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 34 5/8 инчи, тежина : 106 фунти) . Табела со големина на тело (во инчи) Големина гарнир на градите гарнир на половината - Ширина на рамото 33- 25 14 3/4s - - 35 - 27 15 1/4m - 37 - 29 15 3/4 L 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 17.

За производот

Купувачите избираат и