0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за женски цветни вратоврски со деколте со долги ракави полки точки блуза

Уникатни поволни цени за женски цветни вратоврски со деколте со долги ракави полки точки блуза

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Floralенски цветна вратоврска деколте со долги ракави Полка точки блузделично испреплетени и стилски цветни принт, оваа весела кошула ќе биде модерна основа за многу погледи. Фрил расипан врат со детали за вратоврска Преден деликатен дизајн за гроздобер шармантен впечаток 95% полиестер 5% спандекс. Долги ракави со копчиња со копчиња. Стилски пол -точки цветни печатени. Ruffled V врат со врски. Полу чиста. Се препорачува основен слој. Blенска блуза. Табела со големина на телото (во инчи) големина - гарнир на градите - Girth Girth - Ширина на рамото - 33 - 25 14 3/4s - 35 - 27- - 15 1/4m 37 - 29 15 3/4 L - 40 - 32 16 3/8xl - 43 - 35 17.

За производот

Купувачите избираат и