0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на фестивалски фестивали тексас шорцеви со појас, големини 1-21

Без граници на фестивалски фестивали тексас шорцеви со појас, големини 1-21

DEN 271.84
Достапно.

Од стока

Пронајден : Најкул шорцеви од Jeanан досега. Ниту една граница на тексас шорцеви не се или подготвени да го погодат фестивалското коло или што било друго што се чувствувате како да правите. Одликувајќи се со само-десно вклопување со контура на половината за дополнителна удобност, уништени детали и искривена полите инспирирани од Бохо, овие шорцеви се суштински избор за ден на забава. Вклучениот појас е совршено вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/24% полиестер/2,8% вискоза/1,2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 5. одговара : редовно. Подигање : Висок пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Контурна лента за половината; вклучен појас со тока на срцето; уништени детали; исцрпено полите. Тужени хеланки на глуждот 2-пакувања за плус големина јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и