0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници Јуниори ги повлекуваат шорцевите за манжетни

Без граници Јуниори ги повлекуваат шорцевите за манжетни

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Ставете се обични и удобни во овие шорцеви за манжетни од ролна од без граници. Силуета со директно нозе што седи на колкот за леснотија на абење и комунален стил со многу џебови за да го засили вашиот телефон и другите задолжителни. Носете ги со маички, резервоари и дуксери, тие се подготвени кога и да сте! Исклучиво на. Материјал : 91% полиестер/9% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Straight Log. Подигање и инсејм : низок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : 2 предни џебови и 2 џебови за лепенка имаат најважни работи. Карактеристики : Декоративна вратоврска на половината; ролна манжетна. Јуниорите се повлекуваат на шорцевите за манжетни од ролна од без граници.

За производот

Купувачите избираат и