0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Познати розови јуниори 3 Среден пораст на манжетни шорцеви

Познати розови јуниори 3 Среден пораст на манжетни шорцеви

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Beе бидете подготвени за сончеви денови и топли летни ноќи во овие средни шорцеви од тексас од розово розово. Со манжетна за флип и ладно гроздобер тексас, овие шорцеви имаат без напор обичен изглед и совршено се спаруваат со вашиот омилен врв. Приближно 3 "Инемам. Среден пораст. Детали за манжетни со манжетни. 3 предни џебови.

За производот

Купувачите избираат и