0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Држач За Чаши За Чамци, Чаша За Чамци Сребрен Нерѓосувачки Челик Практична Замена За Камион За Автомобил За Брод

Држач За Чаши За Чамци, Чаша За Чамци Сребрен Нерѓосувачки Челик Практична Замена За Камион За Автомобил За Брод

DEN 190.24
Достапно.

Од стока

Држач За Чаши за чамци, Чаша За Чамци Сребрен Нерѓосувачки Челик Практична Замена За Камион За Автомобил За Спецификација На Бродот : Тип На Артикал : Материјал За Држач За Чаши : Нерѓосувачки Челик : Сребрена Позиција на Возилото : Центар, напред, лево, задно, десно Завршница : Полиран Тип : Директна Заменацелта : За брод, јахта, камион, автомобил, Р.в. Список На Пакети : 1 х Држач За Чаши може да собере шишиња и чаши со соодветна Големина И Може Да Исцеди Вишок Течност Од Чашите. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, анти - ' рѓа и антикорозија, издржлив. Може да се инсталира речиси насекаде, како што се маси, работни површини, контролни табли итн. Има широк спектар на апликации, погодни за чамци, јахти, камиони, автомобили ,v, итн. Инсталацијата е едноставна, не бара комплицирани операции, погодни за употреба.

За производот

Купувачите избираат и