0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Голем Воз Торта Тесто Меша Крем Пијалаци Мешавина, 3. лб

Голем Воз Торта Тесто Меша Крем Пијалаци Мешавина, 3. лб

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Нема потреба да чекате специјална пригода! Голем Воз Тесто За Торта Мешаната Мешавина Од Крем Фрапе има сладок жолт вкус на торта натопена со вкусна основа која содржи млеко без маснотии, вистински шеќер и мешавина од висококвалитетни состојки за мазна, конзистентна текстура. Не вилушки потребни! Потребна е само вода, мраз и блендер. Послужете топло, ладно или помешано. ГОЛЕМИОТ ВОЗ ГО ПОМЕША ВРЕМЕТО : сладок пијалок со вкус на тесто за торта што можете да го измешате во еден момент за богато, кремасто уживање. Само додадете вода! Пијте топло, ладно или помешано со мраз за замрзнато лекување на фрапе.

За производот

Купувачите избираат и