0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Маѓепсници Облик Умира, Аголна Цвет Пати ' Не Оди

Маѓепсници Облик Умира, Аголна Цвет Пати ' Не Оди

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Покажете ја вашата креативност! Ова е одлично за занаети и бележници. Карактеристики Шаблони за Умирање На Магии се совршени за картички, ознаки, бележници и многу повеќе. Можете да исечете, втиснете и матрицата со еден образец за матрица. Матриците се дизајнирани да сечат картон, хартија, метална фолија и други тенки материјали. Компатибилен во повеќето стандардни машини за сечење умре. Спецификации Димензија : 6.8 х 0.2 х 3.5 во. Тежина : 0,1 килограми. - ШКУ : НМГ322812.

За производот

Купувачите избираат и