0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Едноставност Машка И Детска Големина С-5ХЛ Блузи И Елеци Шема, Секој

Едноставност Машка И Детска Големина С-5ХЛ Блузи И Елеци Шема, Секој

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Моделот За Шиење Елек По Едноставност ви помага да создадете класичен и разноврсен додаток за гардероба што додава стилски допир на софистицираност на различни тимови. Обезбедува детални упатства за тоа како да креирате сопствено парче во големини S-L или 1 XL-5 XL. едноставност шаблоните за шиење се лесни за следење и вклучуваат детални ознаки за да се осигурате дека точно сечете за најдобро вклопување. Пакетот доаѓа со пригоден водич за големина што ќе помогне да се направи удобно и ласкаво парче. Користете која било ткаенина по ваш избор за да направите низа персонализирани врвови за мажи/момчиња кои се добро прилагодени за секоја пригода. Користете класичен црн или други цврсти бои за елегантен елек од костум или одлични забави, шарени дизајни за празнични забави, спортски функции, тематски настани и многу повеќе. Едноставност Обрасци Мажи Момче Блузи Елеци, С-Л/1 XL-5 XL : Контури за секој проектпарк вашата креативноствест шема достапна во големини S-L и 1 XL-5 XL.

За производот

Купувачите избираат и