0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лажат Кубо Комплет Плетена Корпа За Складирање Со Преклопување Со Целосна Големина-Природно

Лажат Кубо Комплет Плетена Корпа За Складирање Со Преклопување Со Целосна Големина-Природно

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

ЛЕСНИ За НОСЕЊЕ - Рачките се вградени во две страни на корпата за отпадоци што го прави носењето и движењето лесно и безгрижно. НАВИСТИНА КВАДРАТ - овие коцки за складирање се всушност квадратни! Со димензии 12 х 12 х 12, овие канти беспрекорно се интегрираат во Лажат Кубо коцки за складирање.Боја : Природна. Користете ги за чување датотеки, хартија за белешки, детски играчки, крпи, занаетчиски материјали и многу повеќе. Марка : Регенси Глобал Извори. Со димензии 12 х 12 х 12, Плетените Корпи со Лажат коцки се навистина квадратни и беспрекорно се интегрираат во Лажат Коцки За складирање Кубо.

За производот

Купувачите избираат и