0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tuphregyow Рачен Мини Вентилатор, Пренослив Мал Џеб Вентилатор, Usb Полнење Вентилатор, 250mah Батерија За Жени, Патување, Отворено

Tuphregyow Рачен Мини Вентилатор, Пренослив Мал Џеб Вентилатор, Usb Полнење Вентилатор, 250mah Батерија За Жени, Патување, Отворено

DEN 2431.84
Достапно.

Од стока

99x2, 20x5, 75npacking големина : 7x6. Компактни И Преносни Usb Вентилатори Преносни вентилатори лесно се носат во торба кога излегувате или патувате и се совршени за канцеларија, дом, студентски дом, кампување, употреба во библиотека итн.

За производот

Купувачите избираат и