0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
- Фал Соте Пан Постави Парче

- Фал Соте Пан Постави Парче

DEN 105.44
Достапно.

Од стока

Соте пан сетови" иницијативи " сива Нелеплива 2 компјутер. сетот за тава за пржење вклучува 8 инчи и 10 инчи тави. Направено со цврст алуминиум со капаци од калено стакло за вентилација и stayономски дизајнирани рачки за престој. Тавите имаат рамномерна топлинска основа, безбедни се за миење садови и безбедни за рерна на 350 степени. Нелеплив надворешен брз и лесен за чистење, нелеплив ентериер за лесно готвење и лесно чистење. Нов stayономски дизајниран престој-ладни рачки. Дури и топлинска основа, обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина за сигурни резултати од готвењето. Безбедна рерна до 350 Степени Ф, безбедна за миење садови. Безбеден за сите методи на готвење освен индукција.

За производот

Купувачите избираат и