0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Природна Завршница Алуминиумска Тава, Тава За Пржење, Одделение-НСФ Сертифициран

Природна Завршница Алуминиумска Тава, Тава За Пржење, Одделение-НСФ Сертифициран

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Лесна и економична, Алуминиумската Тава На Хелекткрин е совршена за пржење зеленчук, пржење јајца и пржење поединечни порции месо. Алуминиумот од серијата 3000 има одлична топлинска спроводливост, додека необложената завршница нуди супериорна и пржена храна. Оваа тава има цврста рачка со 3 тешки навртки и удобна висечка дупка за складирање. 10-инчен тава направена од издржлив 3000 серија алуминиум, НСФ Наведени. Рачката е прикачена со 3 тешки навртки и вклучува висечка дупка на крајот за лесно складирање. Лесен со одлична топлинска спроводливост и мазна завршница за да се обезбеди одличен. Нежно наклонетите страни прават превртување и фрлање ветре.

За производот

Купувачите избираат и