0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на чиста мрежа на помлади, пакувања, 3-пакувања, стил-nb468pk

Без граници на чиста мрежа на помлади, пакувања, 3-пакувања, стил-nb468pk

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Секогаш е неопходна врвна фиока, долна облека е совршена за да се избегнат видливи линии за гаќички. Без границите на границите на помладите гаќички на помладите се дизајнирани со мазна, мрежна ткаенина што лежи на телото за лесен допир што исчезнува под облеката. Неговиот стил на среден пораст, стилот на грбот не нуди покриеност на грбот. За модерен допир, овие гаќички имаат ладен, широк лента за половината што ја следи линијата на половината. Без граници на чиста мрежа на помлад пакет 3 пакувања вклучуваат три пара чиста гаќичка од мрежа, совршени за избегнување на видливи линии за гаќички. Лесна и удобна, мазната, мрежна ткаенина е совршена за специјални прилики и секојдневно носење. Неговиот стил на среден пораст, не нуди покриеност на грбот за овие гаќички на Јуниор. Совршено да се носат под тесни хеланки, фармерки или фустани, оваа долна облека од грло лежи мазно под облеката, спречувајќи ги линиите за стискање и гаќички. Кул, широка еластична лента за половината ја следи линијата на половината за модерен допир. Панталоните имаат памук обложен со удобност.

За производот

Купувачите избираат и