0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници женски беспрекорен грб

Без граници женски беспрекорен грб

DEN 254.08
Достапно.

Од стока

Чувајте го удобно под сето тоа во без проблеми на границите. Го одржува вашиот изглед мазен и подготвен за денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. thong; Минимално покривање на грбот. Еластична лента за половината. Беспрекорен. 55% полиестер/33% најлон/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Неискрената женска трска од без граници.

За производот

Купувачите избираат и