0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум обложена Перидот Цвет Пост Обетки

Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум обложена Перидот Цвет Пост Обетки

DEN 639.20
Достапно.

Од стока

Изработени од сребро обложено со родиум овие обетки со обетки ќе додадат вистинска цртичка на глам на вашиот изглед. Обезбедени со спојки за објавување и туркање назад, овие обетки од 9 мм имаат неверојатен цветен мотив украсен со 2 зелени скапоцени камења од перидот во форма на срце во облик на cttw. Метална Тежина : 1,5 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки За Цвеќе Пол : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Белдимензии : 9ммсолидгемстоун Детали : Тип : Перидоткол : Зелена Форма : Срцева Големина : 4ммвежина : 2 цтвквантитет : 8 Поставување накит : вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија Стерлинг Сребро,Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Перидот.

За производот

Купувачите избираат и