0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сребрени Полирани Обетки Со Обрач Со Шарки Кладаг-Со Дебелина Од 22,5 х

Сребрени Полирани Обетки Со Обрач Со Шарки Кладаг-Со Дебелина Од 22,5 х

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Обетки Со Обрач Со Шарки Од сребро - 3,0 Грама во сребрена кутија за накит подготвена ЗА подароци - Мери 22, 5х17, 09мм Широк 3,36 мм Дебелина-Дебелина : 3,36 мм - Ширина На Предметот : 17,09 Мм - Должина На Предметот : 22,5 Мм - Затворање Обетки : жица 925 обетки со обрач сребро стерлинг ; Ширина : 17,09 Мм ; Хипоалергично ; никел слободен ; Метал ; ШАРЕНИ СРЕБРЕНИ СРЕБРЕНИ полирани обетки Со обрач Со шарки кладаг Имаат Димензии 22, 5х17, 09мм широк 3,36 мм Дебелина. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

За производот

Купувачите избираат и