0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гамакацу Г-Крап Специјалист Р Кука

Гамакацу Г-Крап Специјалист Р Кука

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Кука со истите предности како Специјалистот Гамакацу Р, но со потешка жица за поголема јачина на големите риби. Фалсификувани за цврстина и карактеристики на иновативни нано мазна слој за брза пенетрација. Крапот има чувствителни морон-усни. Тие ќе испуштат мамка во секунда кога ќе почувствуваат нешто остро. Затоа внимателно ги обликувавме Куките За Крап Г за да се скриеме совршено скриени во секој вид мамка.Спецификации : - Тип : Г-Крап-Големина : 6 - Боја : Бронза-Количина По Пакет : 10 Гамакацу Г-Крап Специјалист РХ кука.

За производот

Купувачите избираат и