0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мустад Ултрапоинт Бавна Смрт Бронзени Куки За Риболов-4

Мустад Ултрапоинт Бавна Смрт Бронзени Куки За Риболов-4

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Куката Slow Death® Aberdein е Шема Во стилот На Абердин со специјално свиткано стебло кое, кога е навојно со половина ноќен робот/дождовен црв и тролано со бавни брзини, произведува диво, интензивно дејство и достигнува области до кои презентациите на сечилата обично нема да стигнат. Ова е разноврсна техника во која уникатниот дизајн на куката создава примамлива презентација на шраф што ви овозможува да ја претставите мамката во пукнатини, пукнатини и мали агли што ги прескокнуваат побрзите презентации на сечилото. За да ја поставите платформата, прикачете тежина на дното на вашата главна линија. Врзете моно од 48"/122 см или водач на флуоројаглерод на дното на дното-отскокнувач. Навој половина ноќен робот/дождовен црв до стеблото на куката и преку окото на куката. Треба да има до 1/2 " /1,5 см ноќен робот/дождовен црв што виси од јадицата. Ред или користете мотор за тролање со брзина од 1mph/1kn до речиси ништо, одржувајќи доволно брзина за да се врти роботот. Користете го за насочување На Перде, Бас, Крапи, Зандер, Костур или Панфиш.4.3 Ултрапоинт® Технологијаопти-Агол Игла Посочи око Мустад Ултрапоинт Бавна Смрт : Инструкции За Местење отпечатени на пакетот. Технологијата на жица на мустад и процесот на калење значи дека куките се полесни и до 20 проценти посилни. Ултрапоинт технологијата значи остри, издржливи точки на кука кои се спротивставуваат на тркалање и остануваат поостри подолго.

За производот

Купувачите избираат и