0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мустад Живеат Мамка Кука Со Акција Прстен

Мустад Живеат Мамка Кука Со Акција Прстен

DEN 208.64
Достапно.

Од стока

Прстенест Жив Мамка Кука Технологијата На Жица На Мустад И Процесот На Калење Значи Дека Куките се Полесни и До 20% Посилни. Технологијата На Ултра Точка Значи Остри, Издржливи Точки На Кука Кои Се Спротивставуваат На Тркалање И Остануваат Поостри Подолго. Прстенест Жив Мамка Технологијата На Жица На Хукмустад И Процесот На Калење Значи Дека Куките се Полесни И До 20% Посилна Технологија На Точката На Ултра Значи Остри, Издржливи Точки на Куката Кои Се Спротивставуваат на Тркалањето и Остануваат Поостри Подолго 3 Екстра Силни; Акционен Прстен од Нерѓосувачки Челик.

За производот

Купувачите избираат и