0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Летен Женски Принт Патент Со Долги Ракави Тенок Струк Со Подлога За Градите Без Челичен Прстен Едноделни Рамни Стебла Костим За Капење Костим За Нуркање костум За ?

Летен Женски Принт Патент Со Долги Ракави Тенок Струк Со Подлога За Градите Без Челичен Прстен Едноделни Рамни Стебла Костим

DEN 463.84
Достапно.

Од стока

100% Најлон. Материјал : костимот за капење е мек, еластичен, пријателски за кожата, брзо сушење, го намалува триењето и има добра отпорност на брчки и усогласеност.61"158-172cm50-58kg70 ABC/75 ABL91-96cm/35.Производите вклучуваат : 1 сет на swimsuit Size Bust Waist Hip Height Weightcups81-86cm/31.Летен Женски Принт Патент Со Долги Ракави Тенок Струк Со Подлога За Гради Без Челичен Прстен Едноделни Рамни Стебла Костим За Капење Костим За Нуркање Костим За Сурфање Опис : дизајн На Производ што може да се пере Во Машина За најлон материјал : Едноделен костим за капење со рамен принт, облека за сурфање, мокар Костум Со долги ракави Патент Против штипкање и спој за заклучување напред за да се намали Материјалот За гребење е мек и удобен за да се намали триењето и да се спречи Дизајн На Половината од Изгореници : Дизајн На Цветни Принтови Со Тенок Струк, Линии Украсени Од Двете Страни на половината, Подобро Истакнете Го Совршеното Тело, Правејќи Ги Луѓето Да Изгледаат Потенок.

За производот

Купувачите избираат и